Mile of smile žindymo šalikėliai

Mile of smile žindymo šalikėlių istorija

Žindymo šalikėliai į mano gyvenimą atkeliavo 2016 m., gimus dukrytei Gabrielei. Pavadinimas „Mile of smile“ kilo mudviem su vyru Edmundu apie ją bekalbant. Dukrytė nuo mažų dienų nuolat šypsodavosi. Galvojant apie audinį, laimėjo linas. Tai natūralus, antialerginis, pralaidus orui audinys.Meilė linui lietuviui tarsi įskiepyta kartu su tautiškumu. Nuo senų senovės linas buvo labai svarbus: rengė, puošė, prausė, migdė. Linai būdavo šventinami. Pašventintus juos dėdavo ant aukuro, prašant gero derliaus. Linų sruoga būdavo sukama ant eglės ar kadugio šakelės. Eglė ir kadugys – nuolat žaliuojantys augalai, simbolizuojantys netrukus (pavasarį) prisikelsiančią gyvybę. Tikėta, kad tokia linų sruoga saugo žmogų nuo nelaimių ir ligų. Sušalus ligoniui tokią sruogą vyniodavo ant kaklo. Lino gaminiai užėmė itin garbingą vietą žmonių gyvenime – jais puošdavo nuotakas, į linines drobeles vystydavo krikštyti nešamus naujagimius, prie lino staltiese dengto stalo sutikdavo šventes.

Kuo ypatingas šis žindymo šalikėlis

Norėjosi, kad šalikėlis būtų daugiafunkcinis. Sukūriau tokį, kurio man, kaip mamai, nereikėtų nešiotis  kaip atskiro daikto savo rankinėje,nes mamos ir taip išeina iš namų daiktų pilnomis rankomis. Visų pirma, tai šalikėlis, puošiantis mamos kaklą, pagal poreikį transformuojamas į žindymo skarą, turintis ne vieną užsegimo variantą. Antra, mamos jį naudoja kaip pledą. Trečia, jis gali būti naudojamas kaip patiesalas, dedamas ant automobilinės kėdutės. Drauge galite įsigyti sauskelnių / servetėlių delninę, kurios turinio niekas nemato. Tokį dovanų komplektą jau įprato įsigyti į naujagimio palankynas einantys draugai.  

Lino savybės:

  • Linas, 3 kartus stipresnis nei medvilnė, yra kaip natūralus antiseptikas, nesukeliantis alerginių  reakcijų ir labai tinkantis mažiems vaikams bei alergiškiems suaugusiesiems.
  • Turi savybę po kiekvieno skalbimo minkštėti, baltėti ir darytis vis švelnesniu.
  • Lino audinys greitai drėksta ir džiūsta, vėsią naktį – šildo, o kaitrią dieną – vėsina, todėl oda nuolat kvėpuoja.
  • Lino audinys ekologiškas, draugiškas gamtai.

     

100 % lininiai daugiafunkciniai žindymo šalikėliai – 35 Eur. Delninė sauskelnėms susidėti – 20 Eur. Komplektas – 50 Eur.

Kviečiu išsirinkti mėgstamiausią spalvą iš nuotraukų galerijos. Tegul žindymo akimirka tampa jūsų dviejų meilės kalba, kurią gaubs lininis šalikėlis.

Atsiliepimai