Širdies keliu

Labas, aš vardu Lauryna, susipažinkime!

Atėjusi į šį pasaulį kiekviena siela atsineša vaikišką tyrumą ir nuoširdumą, kartu ir savo kelionę. Mes smalsiai tyrinėjame, žengiame pirmuosius žingsnius, džiaugiamės iškritusiu sniegu, jūros purslais, tarp pirštų byrančiu smėliu. Augant ir gyvenant šalia kitų žmonių mūsų gyvenimai pakrypsta  į vieną ar kitą pusę. Kelionėje patiriame tai, ko neplanavome, ir aplinka, rodydama savo galią, mus vis smarkiau ir smarkiau įtraukia į savo žaidimus. Nejučia mes pradedame visai nebesirūpinti savimi, nutolstame nuo savęs, įtikime išorės vedimu ir galiausiai, visiškai netekę savęs, pasiduodame.

Kviečiu kiekvieną iš Jūsų sustoti ir, įkvepiant naujo dienos gūsio, eiti į gyvenimą taip, lyg į save žiūrėtume kaip į mažą, ką tik gimusį kūdikį. Apkabinti, švelniai ranka perbraukti per skruostą ir ištarti – Myliu Tave. Gyventi savo tiesoje, leidžiant tekėti  kūrybinei energijai, kuri veda, išlaisvina, atranda jumyse naujų spalvų.

Aš žingsnis po žingsnio leidžiu intuicijai mane vesti per gyvenimą ir  patirtis. Ieškau, tyrinėju, stebiu, kaip reaguoju į situacijas, kas keičiasi, kai esu vidinėje harmonijoje su savimi, ką pritraukiu, o ką atstumiu, kokios situacijos mano gyvenime kartojasi. Ypatingai jaučiu, kaip netikrumas vargina. Pavargusi, kviečiu save į mišką, kuris mane šaukte šaukia į tylą, į paslaptį, kurią žino tik jis, peržengus miško slenkstį atsiduriu už žinojimo ribos. Gamtoje įtampa ir nerimas sumažėja, jaučiuosi pailsėjusi.

Šiandien esu laiminga moteris, trijų vaikučių mama, žmona, duktė, anūkė, kuri žengia savo gyvenimo keliu. Gyvenu dideliame dėkingume, kasryt matydama patekančią saulę, džiaugiuosi gyvenimu, kurį galiu gyventi visa širdimi. Tikrai ne visada taip buvo. Šiandien džiaugiuosi, kad mano asmeninis ir profesinis gyvenimas susijungia į vieną, harmoningą visumą.

Esu dėkinga, kad į gyvenimą atkeliavo žmonės, kurie nuoširdžiai ir šiltai dalinosi savo patirtimi. Jų pagalba atrandu kelią į savo širdį. Suprantu, kad laimės niekas iš išorės negali duoti, laimė gyvena mumyse. Kasdienybėje naudoju kundalini jogos praktiką, mantras, meditacijas. Garsas ir judesys, kuris mane lydėjo nuo vaikystės, nes šokau sportinių šokių kolektyve „Žuvėdra“,  transformavosi į kitą kokybę. Susipažinau  su tibetietiškų dubenų vibracijomis, kurios nuo pirmos akimirkos palietė mano širdį. Kai klausausi garso dažnių, mane pakylėja iki beribių erdvių, juntu, kaip stimuliuojamos už malonumą atsakingos smegenų dalys (išsiskiria tokie hormonai kaip dopaminas, oksitocinas, serotoninas).

Esu dažna garso ir judesio terapijų, tokių kaip tibetietiški dubenys, gongai, intuityvus dainavimas, sutartinės, kūno ir judesio praktikos, lankytoja.  Vėl į gyvenimą prisikviečiau šokį, tapau sertifikuota tarptautinės organizacijos Joimove instruktore, vedu šokius su kūdikiais nešioklėse. Domėjimasis egzistenciniais, psichologiniais, emociniais klausimais mane atvedė į koučingo meno pažinimą. Tikiu, kad koučingas atveria širdis dviem besikalbantiems žmonėms. Susitikus tikram pokalbiui, apima jausmas, lyg mudu supa meilės erdvė. Trys skirtingos mano gimdymo patirtys atvedė mane į dulų ratą, giliai viduje supratau, kaip svarbu nėštumo, gimdymo bei pogimdyviniu laikotarpiu šalia turėti komandą – palaikančią, jaučiančią, besąlygiškai mylinčią. Nėriau į dulų asociacijos organizuojamus mokymus ir nei sekundei nesudvejojau pašaukimu. Esu kvalifikuota gimdymo dula, Lietuvos dulų asociacijos narė. Savanoriauju „Mama mamai“ žindymo klausimais, nes žindymas, man – sakralus, ypatingas mamos ir kūdikio laikotarpis. Laikotarpis, kuriuo svarbu turėti ranką, į kurią gali įsikibti, kai sunku. Kuriu 100 % lininius žindymo šalikėlius tam, kad moterys žindymo akimirka galėtų mėgautis tik dviese su kūdikiu, kai šalia yra kitų žmonių, o norisi intymumo.

Tikiu, kad į mūsų gyvenimą ateina tie žmonės ir tos patirtys, kuriuos jungia kažkas daugiau, kažkas, ko protas nepaaiškina, bet širdis jaučia, kad tai artima siela, su kuria neatsitiktinai susiliejo keliai. Kviečiu jus keliauti kartu per jūsų, mano, mūsų gyvenimą. Dalinkimės laime kartu, praverkime žvaigždynų ir dangaus platybes bei pamatykime ten džiaugsmą, matykime šviesą savyje ir švieskime kitiems.